Tuesday 12 May 2020

10 поганих звичок під час карантину

Згідно з поширеним переконанням, звичка формується за 21 день. Карантин в Україні триває вже 2 місяці, а отже ми з вами вже встигли сформувати деякі “карантинні” звички, свідомо чи ні. Дуже добре, якщо ці звички – корисні для вас та допомагають вам стати більш продуктивними та здоровими. А якщо ні? Які погані звички ми схильні формувати у карантині та що з ними робити?

Порушувати свій розпорядок дня

З одного боку, якщо ви перебуваєте у самоізоляції та більше не маєте зранку поспішати на роботу або навчання, то чому б не поспати подовше? З іншого – мозок дуже звикає до певного розкладу дня та перемикатися на новий йому зовсім непросто. Якщо ви у це не вірите, просто згадайте переведення годинника на літній/зимовий час і як всього одна година може впливати на ваше самопочуття. Старайтеся навіть удома підтримувати вашу звичну рутину, вставати та лягати спати у приблизно однаковий час.

Заїдати паніку

Їжа, особливо жирна або солодка, дуже популярний спосіб знизити рівень стресу. Тим більше, що в таких незвичних умовах як карантин ми схильні бути поблажливими та дозволяти собі те, що в звичайних умовах, забороняли. Але цей спосіб треба використовувати дуже обережно. Адже, включивши шкідливі смаколики до свого раціону ви ризикуєте не лише втратити звичний обсяг талії. Така їжа, хоч і покращує настрій на деякий час, погано впливає на загальний стан здоров’я та з часом може призвести до депресії.

Залипати у соціальних мережах

Усі ми знаємо, що це шкідливо. І особливо шкідливо в умовах карантину. Психологи вже пишуть про нову форму синдрому заздрощів – тепер користувачі (особливо мереж з наголосом на візуал, зокрема Інстаграм) порівнюють те, як проходить їх карантин з відполірованою картинкою инфлюєнсерів та ненавидять себе ще більше. Бережіть нерви, обмежуйте час, виділений на соцмережі.

Постійно читати новини

Чим більше негативних новин та прогнозів ви читаєте, тим більше зростає ваш рівень тривожності. Ті, хто працюють у медіа, прекрасно знають, що новини з негативним контекстом особливо популярні у користувачів, а значить принесуть найбільше трафіку та грошей. Звичайно, у даний момент негативних новин не бракує, але ви маєте розуміти, що не всі з них мають безпосередній стосунок до вас і не на всі з них ви можете вплинути. Фільтруйте те, що дивитися та читаєте, адже зберігати спокій – це ваша основна задача.

The post 10 поганих звичок під час карантину appeared first on Brain Berries.



from Brain Berries https://ift.tt/3cqYUYe
via World News

No comments:

Post a Comment